Jesteś w związku z Piotrusiem Panem? Masz prawo być sfrustrowana!

Związki Środa, 29 stycznia 2020
Oceń:
4 / 27 głosów

Związek z mężczyzną, który ma syndrom Piotrusia Pana, nie jest łatwy. Jako kobieta, chciałabyś mieć u boku dojrzałego mężczyznę, który tę swoją dojrzałość okazuje nie tylko w momencie kontaktów seksualnych, ale i na co dzień. Oczekujesz od niego, że będzie potrafił zadbać o rodzinę i dać Ci poczucie bezpieczeństwa, ale czy w tym przypadku to w ogóle możliwe?

Pewnie domyślasz się, że nazwa syndromu Piotrusia Pana nie wzięła się znikąd. Znasz zapewne książkę o Piotrusiu, który skrył się w Nibylandii, gdzie mógł pozostać małym chłopcem nawet na zawsze. Twój mężczyzna też ma taką własną Nibylandię.

Baw się z Piotrusiem, ale nie będzie Twoim oparciem

Tak to niestety wygląda. Będziesz z nim spędzać wyjątkowy czas i nigdy nie zaznacz nudy, ale kiedy przytrafi się Wam jakaś trudna życiowo sytuacja, raczej będziesz musiała poradzić sobie z nią zupełnie sama.
Taki Piotruś też nie będzie pamiętał o terminowym opłaceniu rachunków ani o zrobieniu zakupów. Dzieciom też będzie pobłażał i pozwoli im kłaść się spać bez wieczornej toalety choćby codziennie.

Czy trwały związek z takim Piotrusiem jest w ogóle możliwy?

A i owszem. Ale musisz wiedzieć, że będzie to od Ciebie wymagało ogromu cierpliwości. To Ty będziesz musiała nosić w domu portki i zadbać o wszystko. Ty staniesz się głową rodziny i nikt nie będzie Cię w tym wspierał. Pamiętaj też, że dzieci chłoną wszystko od rodziców jak gąbka. Dlatego patrząc na to, jak zachowuje się ich ojciec, mogą w przyszłości postępować podobnie. Jak żyć z Piotrusiem Panem?

Zobacz też:
Twój związek się rozpada? Doceń partnera, a wszystko się zmieni!
Dlaczego warto być w związku? 6 zaskakujących powodów
Co zrobić, by seks oralny był przyjemniejszy? Jak zmienić smak spermy?

Piotruś Pan jest zazwyczaj wyjątkowym mężczyzną. Jest inteligentny i niby dość zaradny, ale jednak bardzo zagubiony. Kobieta, która lubi być w związku wielką opiekunką, która może prowadzić mężczyznę za rękę, odnajdzie się w takiej relacji. Jeśli chcesz więc być nie tylko żoną i potrafisz radzić sobie sama w ekstremalnych sytuacjach, nie obawiaj się pokochać Piotrusia Pana.

Źródło: pl.freepik.com