Urodziny dziecka
Canva.com

3 pomysły na tematyczne urodziny dziecka w domu lub ogrodzie

Urodziny to wielkie wydarzenie, dlatego, jeśli Twoja mała pociecha już niebawem wkroczy w kolejny etap swojego życia, to warto zaplanować miłą niespodziankę w postaci imprezy urodzinowej w domu lub w ogrodzie. Poznajcie nasze pomysły!
Reklama

Urodziny dziecka są bardzo ważne nie tylko dla naszych milusińskich, ale także dla nas. Aby świętowanie było naprawdę udane - zaplanujmy jak będzie wyglądała impreza, kto się na niej pojawi i co trzeba przygotować do jedzenia oraz picia. Nie zapominajmy oczywiście o zabawnych atrakcjach.

Checklista urodzinowa

Urodziny dziecka
Canva.com

Urodziny coraz bliżej, więc czas zaprosić gości. Wspólnie z dzieckiem możecie przygotować ładne zaproszenia i rozdać je kolegom oraz koleżankom w klasie. Nie zapomnijcie o tym, aby na zaproszeniu pojawiła się data, do kiedy należy potwierdzić przybycie dziecka na imprezę urodzinową.

Reklama

Pozwoli to nam na zaplanowanie, m.in. menu urodzinowego. Lista potwierdzona? Czas na zakupy! Zanim jednak zaczniemy przygotowywać przekąski dla maluchów, to warto zapytać ich rodziców o ewentualne alergie pokarmowe. To bardzo cenna informacja.

Jeśli chcecie sprawić swojemu dziecku prezent, to warto go ładnie zapakować, np. w karton z kokardką i dodać kilka miłych słów w postaci kartki urodzinowej. Jesteśmy przekonani, że nasze życzenia urodzinowe dla dzieci z pewnością się wam przydadzą.

Zabawy urodzinowe dla dzieci w domu lub ogrodzie

Urodziny dziecka
Canva.com
Reklama

Jedną z bardziej kreatywnych i praktycznych zabaw będzie wspólne przygotowanie i ozdabianie przekąsek. Tę atrakcję możecie zorganizować w salonie albo na tarasie. Dla dzieci atrakcją będzie dekorowanie babeczek muffinek. W kolorowych miseczkach możecie przygotować kolorowe posypki, kawałki świeżych owoców, pyszne kremy. Spersonalizowane przekąski możecie zjeść wspólnie i zorganizować konkurs na najpiekniejszą babeczkę.

Urodziny dziecka
Canva.com

Jeśli wśród gości na urodzinach będzie wielu miłośników piłkarskich wrażeń, to możecie zorganizować w ogrodzie na trawie mecz, np. dziewczynki kontra chłopcy.

Reklama

To będzie emocjonujące spotkanie. Wspólnie możecie przygotować koszulki z numerkami, banery dla kibiców oraz nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Gry plasznowe dopasowane do wieku naszych pociech z pewnością sprawią, że urodziny będą pełne emocji, zdrowej rywalizacji i uśmiechu. Popołudnie z planszówkami to doskonały pomysł na imprezę urodzinową. Wystarczy, że wybierzecie, jakie gry sprawią frajdę wszystkim gościom i przygotujecie pyszne, zdrowe przekąski. Powodzenia!

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama