5 najbardziej znanych diet odchudzających

5 najbardziej znanych diet odchudzających

Już nie pamiętasz od kiedy walczysz z nadmiarem kilogramów i zawsze te próby kończą się porażką? Może spróbuj jeszcze raz! Jeśli zaczniesz teraz, wiosnę przywitasz, jako zupełnie odmieniona kobieta! Ważne, żebyś pamiętała o tym, aby dobrać dietę do swoich potrzeb i aktualnego stanu zdrowia. Najlepiej skonsultuj się z dietetykiem, żeby dowiedzieć się, jaka dieta okaże się najbardziej skuteczna w Twoim przypadku. Tymczasem przedstawiamy Ci 5 najbardziej znanych diet odchudzających, o których najczęściej czytamy na różnych stronach internetowych.
Reklama
Dieta "pół na pół" Różnorodność - to słowo idealnie określa ten rodzaj diety. Z tego względu może okazać się dla Ciebie atrakcyjna. Sama decydujesz, po jakie produkty sięgasz, jednak musisz pamiętać o stosowaniu naprzemiennie dni tłustych oraz chudych. Zmieniamy jadłospis co drugi dzień. Jednak należy pamiętać, żeby w dni tłuste nie przejadać się, bo wtedy nasze starania pójdą na marne. Dieta "anty-cellulit" Jeśli masz problemy z cellulitem i nie czujesz się przez to atrakcyjna, przyjrzyj się bliżej diecie "anty-cellulit". Najważniejszym jej punktem, jest regularne nawadnianie organizmu przez cały dzień i wyeliminowanie z diety wszystkich produktów, które zatrzymują wodę w organizmie. Twoja codzienna dieta powinna być bogata w jajka, warzywa, owoce, błonnik, ryby. Dieta odchudzająco-oczyszczająca "kapuściana" Tak zwana dieta kapuściana, nie tylko odchudza, ale także oczyszcza organizm z zalegających w nim toksyn.
Reklama
Oczyszcza wątrobę, jelita, nerki i żołądek. Trwa maksymalnie trzy dni. Wiele kobiet traktuje ją jako swój wstęp do odchudzania. Dieta 1500 kalorii Naczelna zasada tej diety, to ograniczenie ilości spożywanych kalorii do 1500 dziennie. Dzięki takiej ilości kalorii nie będziemy chodziły głodne, a mimo to będziemy chudły. Oczywiście zaleca się jedzenie tylko zdrowych produktów! Dieta Kopenhaska Dieta ta trwa 13 dni, podczas których należy jeść trzy posiłki dziennie. Jest to dieta restrykcyjna, niektórzy twierdzą, że bardzo wyczerpująca. Chociaż efekty są kuszące, zastanów się przed jej podjęciem, czy jest to odpowiednia dieta dla Twojego organizmu. Źródło: www.pixabay.com
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama