kobieta przygotowująca feromony
zdjęcie ilustracyjne Canva

Chcesz poderwać faceta? Spróbuj feromonów, bo naprawdę działają cuda

Przejdź do galerii zdjęć
Czasem, gdy przychodzimy obok niektórych osób, czujemy woń perfum, unoszącą się w powietrzu. Często zdarza się jednak, że ten piękny, przyciągający zapach nie jest tylko zwykłą wodą toaletową, lecz hipnotyzującymi feromonami, które są skonstruowane w taki sposób, że działają przyciągająco na płeć przeciwną. Zacznij stosować feromony, a staniesz się niezwykle atrakcyjna dla mężczyzn i żaden nie będzie w stanie oprzeć się Twojemu urokowi.
Reklama

Przyciągający zapach feromonów

Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i każdy facet się za tobą ogląda. Wszędzie, gdzie tylko się pojawiasz, wzbudzasz ogromne zainteresowanie mężczyzn, którzy kątem oka spoglądają tylko na Ciebie. Ty przecież tylko niewinnie się uśmiechniesz, a oni są w stanie zrobić wszystko, abyś była szczęśliwa. Wystarczy jedno krótkie zdanie wypowiedziane sensualnym szeptem, a oni już padają na kolana z bukietem pełnym czerwonych róż.....

Myślisz, że to opis jednej z hollywoodzkich aktorek, albo polskiej supergwiazdy, która każdego dnia przechadza się po czerwonym dywanie? A może to jakaś orientalna modelka Top Secret, która przyjechała do naszego państwa na pokazy mody, żeby zaprezentować się w najnowszej sukience Gucciego?

Reklama

Odpowiedź brzmi nie! To możesz być właśnie Ty. Wystarczy tylko kilka kropelek magicznego specyfiku, który sprawi, że zaczniesz być odbierana przez mężczyzn jako pewna siebie i bardzo sensualna kobieta, którą cechuje naprawdę niestandardowa uroda. Tak właśnie działają feromony, które wywierają wpływ na nasz mózg, sprawiając, że druga osoba staje w naszych oczach znacznie bardziej atrakcyjna i czujemy do niej pociąg fizyczny porównywalny do tego, który wyzwala się w trakcie wspólnych chwil namiętności.

Kobieta wąchająca feromony
zdjęcie ilustracyjne Canva

Czym są feromony?

Feromony to związki chemiczne są produkowane m.in. przez gruczoły potowe czy łojowe, które mają wywołać określoną reakcję — poprawiają nastrój, wpływają na wydzielanie hormonów i pobudzają seksualnie. Są obecne w wydzielinach z pochwy, w moczu, ślinie, łzach, spermie.

Reklama

Feromony męskie to androstadienon oraz androstenol. Feromony damskie to natomiast m.in. estratetraenol.

Przeprowadzone badania naukowe wykazały, że feromony w znaczący sposób zwiększają atrakcyjność danej osoby. Kobiety, które je stosują, uważane są przez mężczyzn za znacznie ładniejsze. Same feromony wywołują uczucie sympatii, zrelaksowania, a nawet zakochania się u płci przeciwnej. Chociaż uważa się powszechnie, że specyfiki są bezwonne i działają podświadomie, okazuje się, że większość osób określa ją jako intrygującą woń, która przypomina niebiański zapach piżma.

Aby uzyskać "najlepszy efekt", należy zastosować feromony na 15 minut przed wyjściem z domu. Związki chemiczne działają przez 4-6 h, ale aby jeszcze zwiększyć ich moc, można połączyć je z ulubionymi perfumami, lub kupić feromony perfumowane.

Feromony są wykorzystywane nie tylko w kwestii relacji damsko-męskich. Możesz po nie sięgnąć na przykład w sytuacji biznesowej, aby podkreślić swoją dominację, znacząco wyróżnić się na tle grupy i w mgnieniu oka zrealizować wszystkie swoje aspiracje zawodowe i finansowe.

Reklama
Zobacz galerię zdjęć: Przedłużyć trwałość perfum
Autor - Kamil Wroński
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.wronski@styl.fm
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama