Prezenty ślubne zamiast kwiatów
Canva.com

Co podarować młodej parze zamiast tradycyjnych kwiatów? Te prezenty sprawią radość!

Piękne kwiaty jako prezent ślubny są już coraz bardziej passe. Pary Młode chętnie umieszczają informacje, jakie podarunki byłyby mile widziane i jednocześnie, które mogłyby być przydatne na nowej drodze życia. Przygotowaliśmy dla was listę kilku ciekawych pomysłów.
Reklama

Płyty, maskotki, akcesoria

Prezenty ślubne zamiast kwiatów
Canva.com

Jednym z pomysłów na prezent, jeśli para młoda nie chce otrzymać tradycyjnego bukietu kwiatów może być elegancki alkohol. Pary młode bardzo chętnie przyjmują dobre wino lub wytrawne whisky. Alkohol zawsze przyda się w przypadku niespodziewanych gości, a z pewnością będzie ich wielu, tuż po ślubie i przeprowadzce.

Reklama

Jeśli para młoda fascynuje się książkami, muzyką lub filmami, to z pewnością ucieszy się książkowymi nowościami, płytami CD, płytami winylowymi oraz rocznym karnetem do kina 3D. W tej kategorii pomysłów jest bez liku. Ważne jest, abyśmy odpowiednio wcześniej poznali gust świeżo upieczonych małżonków.

Charytatywna inicjatywa

Prezenty ślubne zamiast kwiatów
Canva.com

Para Młoda z pewnością ucieszy się także z prezentu w formie charytatywnej zbiórki, np. na chorą osobę z rodziny lub schronisko.

Reklama

Wasza pomoc w postaci podarunku finansowego będzie ogromnym duchowym wsparciem i da szansę w przywrócenie wiary w ludzi.

Ślub to doskonała okazja, aby wesprzeć finansowo także schroniska dla zwierząt. Warto wcześniej skontaktować się z daną instytucją, czy potrzebne są także karmy, koce, ręczniki. Schroniska często apelują także o wsparcie w zakresie zakupu leków oraz zabiegów dla podopiecznych.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama