Stół wielkanocny
Canva.com

Jak nakryć stół na Wielkanoc? Wiosenne dodatki dodadzą uroku

Już niedługo Niedziela Wielkanocna. To ostatni dzwonek, aby zaplanować jak w tym roku będzie wyglądał nasz stół wielkanocny. My stawiamy na świeże, wiosenne dodatki pełne klasy i uroku!
Reklama

Świąteczny stół to prawdziwa wizytówka każdej pani domu. Elegancka zastawa, piękne dodatki wiosenne sprawią, że Twoi goście poczują się wyjątkowo. Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów na wiosenne, wielkanocne aranżacje stołu.

Pomysły na wielkanocną aranżację

Stół wielkanocny
Canva.com

Wiosenne dodatki dodadzą wiele uroku i podkreślą świąteczną atmosferę. Zadbajmy w tym roku o wyrafinowane nakrycie i dodajmy świeże kwiaty lub kwieciste stroiki.

Reklama

Ładnie będą się prezentować także ręcznie malowane pisanki, zielona rzeżucha oraz świeże kwiaty. Dekoracje na stół możemy wybierać wedle kolorów, a także dopasowywać do stylu naszego wnętrza.

Kolory, które sprawdzą się w wielkanocnej dekoracji stołu to żółty, zielony oraz biały. Świeże, jaskrawe odcienie kojarzą nam się z budzącą do życia wiosną. Na stole możemy ułożyć w wazonach żonkile, szafirki oraz tulipany.

Reklama

Piękny zapach kwiatów sprawi, że biesiadowanie przy stole będzie przyjemnością dla waszych gości.

Modne dodatki na stole świątecznym

Stół wielkanocny
Canva.com

W tym roku bardzo modne będą pastelowe dodatki na stole wielkanocnym. Miłośnicy minimalistycznego stylu chętnie wybierają nakrycie stołu w odcieniach bieli, brązu oraz szarości.

Chociaż wielu osobom kolory złoty i srebrny kojarzą się ze świętami bożonarodzeniowymi.

Reklama

Również na wielkanocnym stole sprawdzą się dodatki w takich barwach. Klasyczne szklanki, kieliszki i talerze możemy wzbogacić pięknymi, szklanymi jajkami. Takie ozdoby będą przypominać dekoracyjne bombki.

My w tym roku stawiamy na świeże kwiaty. Pośród eleganckiej zastawy stołowej ułożymy delikatne tulipany i hiacynty. Nie zabraknie również białych oraz beżowych serwetek i zielonych kokardek.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama