jak wytrwać w postanowieniach

Jak wytrwać w swoich postanowieniach?

Przejdź do galerii zdjęć
Nowy rok, nowy miesiąc, tydzień, czas przeprowadzki czy inne, ważne wydarzenie, zawsze jest okazją do tego, by robić sobie jakieś postanowienia. Jedni chcą schudnąć i znów cieszyć się swoją dawną sylwetką, inni marzą o tym, aby w końcu odłożyć odpowiednią ilość pieniędzy i wybudować dom, albo wyjechać na zagraniczną wycieczkę.
Reklama
Lubimy robić postanowienia, ale tak naprawdę rzadko udaje nam się ich dotrzymać. Jak wytrwać w swoich postanowieniach? Co zrobić, żeby wprowadzić plany w życie, a nie tylko wiecznie o nich mówić? Jak wytrwać w postanowieniach? Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić! Bo niestety, aby wytrwać w swoich postanowieniach, trzeba mieć niesamowicie silną wolę. Jeśli umawiasz się sama ze sobą, że od teraz jesz tylko zdrowo i wytrzymujesz do wieczora, a wieczorem zajadasz czekoladę, popychając ją kebabem no to miej pewność, że niewiele Wiesz o silnej woli. Z pokusami można walczyć, ale trzeba wiedzieć jak. Silną wolę można wyćwiczyć i zbudować ją niczym muskuły, które powstają podczas intensywnych treningów na siłowni.
Reklama
Nie musisz poprawiać sobie nastroju małymi grzeszkami, które zamieniają się w duże. Ćwicz i zarabiaj! Zjadasz czekoladę, bo dzięki niej przez chwilę czujesz się lepiej? Zacznij ćwiczyć. Sport daje tyle pozytywnych emocji, że nie będziesz już szukać innego poprawiacza nastroju. A może w chwilach słabości wolisz pójść na zakupy i kupić coś, czego na dobrą sprawę nie potrzebujesz? Załatw sobie dodatkowe zlecenie, a zobaczysz, że zarabianie pieniędzy daje większą frajdę niż ich wydawanie. Jak wytrwać w swoich postanowieniach? Przeczytaj! Zobacz też: Czy tatuaż boli? Jak dbać o tatuaż? Twój związek się rozpada? Doceń partnera, a wszystko się zmieni! 3 seriale na Netflix, które warto obejrzeć
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: postanowienia
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama